KONST / Ramar / Ram 5817676
*
nr 581 7676
Ram
Barock innermått 25x21
Utrop:
2.500 kr
Såld:
5.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 maj 2009
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 06:54:58
1
3.100 kr
3/5 18:10:41
2
4.500 kr
4/5 11:44:13
1
3.500 kr
4/5 11:44:53
1
4.000 kr
4/5 11:46:25
1
4.500 kr
4/5 11:47:01
1
5.000 kr
4/5 11:53:12
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41
*
Ram
nr 581 7676
Ram
Barock innermått 25x21
| Utrop: | 2.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 5.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 maj 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/5 06:54:58 | 1 | 3.100 kr |
| 3/5 18:10:41 | 2 | 4.500 kr |
| 4/5 11:44:13 | 1 | 3.500 kr |
| 4/5 11:44:53 | 1 | 4.000 kr |
| 4/5 11:46:25 | 1 | 4.500 kr |
| 4/5 11:47:01 | 1 | 5.000 kr |
| 4/5 11:53:12 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29 -
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41



